همزمان با اتمام فونداسیون ساختمان خیر ساز دیالیز ارومیه ، بتن ریزی پروژه شروع شد

-مهندس متاعی رئیس هیات مدیره مجمع خیرین سلامت استان در گفتگویی با خبرنگار وب دا گفت : خدا را شاکریم بزرگترین پروژه مجمع خیرین به نام دیالیز شهر ارومیه واقع در بیمارستان طالقانی را از یکماه پیش شروع کردیم و در عرض این یک ماه خاکبرداری انجام شده و مقداری هم از تاسیسات مجددا جا به جا گردید و عملیات آرماتور بندی ، بتون مگر و قالب بندی به اتمام رسیده و امروز شاهد بتن ریزی این مجموعه هستیم.

وی افزود: این یک ماه شاید به نظر همه ما به اندازه یک روز گذشت . عمر انسان به همین ترتیب میگذرد و از این عمر باید به اندازه کافی در اجرای کارهای خیر ،کمک رسانی به همشهریان بصورت بهینه استفاده کنیم.

مهندس متاعی اضافه کرد: ما تا آخر آبانماه برنامه داریم که دیوارهای بتنی و حائل ها انجام شود و تقریبا ساختمان را ایزوله کنیم و در موقع بارندگی نگرانی نداشته باشیم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار  که برنامه های مجمع برای پروژه های نیمه کاره سایر شهرستانها چیست؟ گفت: بنده در مراسم برنامه کلنگ زنی هم عرض کردم ما سعی مان بر این است که مراکز دیالیز را در شهرستانها پخش کنیم و بار ارومیه را کم نمایم یکی از این پروژه ها، پروژه سلماس می باشد که نیمه تمام هست. خوشبختانه بررسی های اولیه انجام شده و محل دو سه بار مورد بازدید قرار گرفته و روز چهارشنبه آینده ما به همراه 12 نفر از اعضای خیرین سلامت همراه با فرماندار،روسای مراکز درمانی و خیرین سلماس جلسه ای خواهیم داشت و انشاا... بعد از چند روز دیگر پروژه ساختمان دیالیز سلماس استارت زده شود و بعد از آماده شدن فضاهای فیزیکی طبیعتا دست دانشگاه و بقیه مراکز باز خواهد شد از اینکه در تجهیز بیمارستانها بتوانند از وزارتخانه و هیات امنای ارزی امکاناتی بگیرند و هریک از خیرین تمایل داشته باشند که به این مراکز کمک کنند، چون دستگاههای دیالیز انفرادی هست و در حد صد تا صدو پنجاه میلیون تومان می باشد می توانند کمک کنند و در تجهیزش سهیم بوده و مشارکت داشته باشند.


تاریخ: ۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۴:۰۸ | دفعات بازدید: ۵۰۷ بازدید

برچسب ها: - ساختمان دیالیز