صلاح حسن پور خیر مهابادی 110میلیون تومان جهت خرید یک دستگاه دیالیز و بروز رسانی مخابرات بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد اهدا کرد.

-

سرپرست شبکه بهداشت و درمان مهاباد بیان داشت: خیرین سلامت زمینه سازی و بستر ساز توسعه سلامت در جامعه هستند خیرین مهابادی در طی سالهای اخیر یک بازوی توانمند برای سیستم شبکه بهداشت و درمان مهاباد به حساب می آیند.

وی افزود: خیر بزرگوار صلاح حسن پور دستگاه همودیالیز را به ارزش یک میلیارد و 50 میلیون ریال خریداری و به بخش دیالیز اهدا و همچنین مبلغ 50 میلیون ریال برای بروز رسانی سیستم مخابرات بیمارستان هدیه کرده است. و این کارهای خیر به عنوان باقیات صالحات در نامه اعمالشان ثبت می گردد.

دکتر بهزاد اظهار داشت : کسانی که بی ریا و بی آلایش در امر مهم سلامت مشارکت دارند علاوه بر نقش آفرینی در این عرصه مروج فرهنگ و مشارکت در جامعه نیز هستند.

وی افزود: بخش دیالیز بیمارستان با 21 دستگاه فعال و یک دستگاه پشتیبان دارای 130 بیمار دیالیزی می باشد که در سه نوبت به بیماران خدمات درمانی ارائه می دهد.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان مهاباد در پایان از تمامی خیرین و مردم مهاباد درخواست کرد که با اهدای کمک های خود راهگشای مشکلات حوزه سلامت شهرستان باشند.

شبکه بهداشت و درمان مهاباد از این عمل خداپسندانه و خیرخواهانه شهروندان مهابادی که در عرصه ی سلامت با گشاده دستی و سخاوتمندی این مرکز را یاری و همیاری کرده نهایت تقدیر و تشکر خود را به عمل آورده و توفيق و سعادت روزافزون خیرین سلامت را از درگاه خداوند تبارك و تعالي مسئلت مي نمايد.


تاریخ: ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ ۱۰:۰۴ | دفعات بازدید: ۶۵۲ بازدید

برچسب ها: - دستگاه دیالیز