نقش ارزشمند خیرین شهرستان سردشت در جهت فراهم نمودن تجهیزات عرصه سلامت. اولین جلسه شورای خیرین سلامت شهرستان سردشت در سالن اجتماعات فرمادناری برگزار گردید .

درراستای تعیین ارکان جدید شورای خیرین سلامت، جلسه شورای خیرین سلامت شهرستان سردشت با حضور اعضای شورای خیرین سلامت در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد. در ابتدای جلسه ملاسلام امینی امام جمعه وشورای خیرین سلامت شهرستان ضمن تقدیر از خیرین عرصه سلامت اظهار نمود : اصولاً هرکاری که با انگیزه معنوی و برخاسته از اعتقادات الهی و با اخلاص به قصد قربت و جلب رضای خداوند متعال انجام پذیرد تاثیر بسیار زیادی در کارها خواهد داشت.

سپس الی معاون فرماندار شهرستان نیز به هدف از تشکیل شورای خیرین پرداخته و اظهار نمود : هدف از تشکیل شورای خیرین عرصه سلامت، استفاده از پتانسیل و توان مالی خیرین در پیشبرد اهداف بهداشتی شهرستان و رفع نواقصات موجود در کنار دولت می باشد وی با بیان اینکه باید افراد را تشویق کرد تا در پیشبرد اهداف نظام سلامت شریک شوند.

در ادامه دکتر اسماعیلی ثانی مدیر شبکه بهداشت و درمان سردشت افزود: پتانسیلهای عظیمی در حوزه خیرین عرصه سلامت شهرستان سردشت مشاهده می شود و باید با استفاده از این ظرفیت عظیم و هم چنین با اهمیت دادن به نقش خیرین در پیشبرد اهداف نظام سلامت و با بکارگیری از همه این ظرفیتهای مردم نهاد برای کمک به شبکه بهداشت استفاده نماییم.

در اخر جلسه ضمن ارائه گزارش ازآخرین اقدامات صورت گرفته شده در حوزه شورای خیرین سلامت شهرستان  توسط ناصر فتاح پور مدیر اجرای شورای خیرین اعضای جدید ارکان شورای سلامت انتخاب شدند.

گفتنی است: شورای خیرین سلامت  ازسال 91 شروع به فعالیت نموده که تا به این لحظه مبلغ هفتصد وسی میلیون ریال در راستای بهبود و ارتقاء حوزه بهداشت و درمان هزینه و مقدار 1000مترمربع زمین به ارزش ریالی 550 میلیون تومان با کاربری بهداشتی و فوریت پزشکی درسطح شهرستان سردشت توسط شورای خیرین سلامت شهرستان از طرف نیکوکاران اهداء گردیده است.


تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ ۱۱:۱۰ | دفعات بازدید: ۴۷۵ بازدید