با همت خیر مهابادی یک دستگاه ups 80 کاوا به بخش دیالیز این مرکز اهداء شد.

خدمت رسانی به بیماران دیالیزی امری خداپسندانه و انسان دوستانه است که در صورتیکه دستگاه های همو دیالیز در اثر استهلاک و یا نوسانات برق از چرخه فعالیت خارج شوند مشکلات فروانی را برای بخش دیالیز،بیماران و پرستاران به وجود می آورد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد گفت: دستگاه UPS 80 کاوا مدل GTEK ساخت کشور ایتالیا با همت خانواده مرحومه خاتون جلالی و رحیم جلالی برای بخش دیالیز بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد به ارزش 600 میلیون ریال خریداری شده است.

وی اظهار داشت: قبلا برای بخش دیالیز دستگاه استبلایزر با قدمت و استهلاک بالا وجود داشت که گاها در اثر نوسانات برق این دستگاه به خوبی عمل نمی کرد و سبب آسیب به دستگاه های دیالیز و بعضا از کارافتادن دستگاه های دیالیز می شد که این امر بار مالی زیادی را برای راه اندازی مجدد دستگاه ها به این شبکه وارد می کرد.

دکتر مرزنگ گفت: با عمل خداپسندانه این خیر مشکل آسیب به دستگاه های دیالیز در اثر نوسانات برقی در این بخش مرتفع می شود. دستگاه ups 80 کاوا قادر به پشتیبانی 25 الی 30 دستگاه دیالیز به همراه سیستم RO این بخش به منظور تصیفه آب و گرفتن سختی آن می شود.

شبکه بهداشت و درمان مهاباد از این عمل خداپسندانه شهروند خیر مهابادی که با گشاده دستی و همت ماندگار در راستای ارتقا سلامت بیماران دیالیزی نهایت قدردانی،تشکر و قدر شناسی خود را اعلام می دارد.


تاریخ: ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ ۱۱:۰۴ | دفعات بازدید: ۳۴۷ بازدید