اولین جلسه شورای خیرین سلامت در شهرستان چایپاره تشکیل و ارکان شورا تعیین شد.

در جلسه ای که با حضور امام جمعه چایپاره، فرماندار شهرستان، مدیر اجرایی شورای خیرین سلامت شهرستان خوی، مدیر شبکه بهداشت و درمان چایپاره و جمعی از خیرین سلامت شهرستان در سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد، اعضای شورای خیرین شهرستان چایپاره معرفی شدند.

در ابتدای جلسه حجت الاسلام و المسلمین جمشیدی امام جمعه چایپاره ضمن تقدیر و تشکر از عوامل تشکیل این جلسه و تأکید بر اهمیت تشکیل شورای خیرین سلامت شهرستان از حضور چشمگیر و همیشگی خیرین شهرستان در عرصه های مختلف خصوصاً عرصه سلامت تشکر و قدردانی کرد و گفت: امروزه با حضور و مساعدت خیرین در همه عرصه ها و در بسیاری از امور شهرستان خصوصاً اقدامات عمرانی و ساخت و ساز و تجهیزات ادارات و بخش های دولتی که به عموم مردم ارائه خدمات می کنند، بخش بزرگی از نیازهای جامعه برطرف شده است.

حجت الاسلام و المسلمین جمشیدی افزود: از آنجاکه امور بخش بهداشت و درمان با سلامتی و جان انسانها ارتباط مستقیم دارد بیشتر نیازمند توجه خیرین عزیز می باشد بطوریکه امروزه نیاز به حضور این عزیزان در عرصه سلامت بیش از پیش احساس می شود.

امام جمعه شهرستان چایپاره با اشاره به آیات مختلف قرآنی و با تأکید بر عمل به این آیات از اهمیت و تأثیر انفاق در زندگی دنیا و آخرت انسانها گفت.

فرماندار چایپاره نیز ضمن خوشامدگویی، از خیرین حاضر در جلسه و خیرین شهرستان و حضور بی منت آنان در تمامی عرصه ها و عرصه سلامت قدردانی کرد و در اشاره به فرمایشی از حضرت امام صادق (ع) افزود: کارهای خیر افراد جزء آثاری است که با مرگ انسان در دنیا نابود نمی شود و از یادها فراموش نخواهد شد.

مهندس اصغری یادآور شد: خیرخواهی و گرایش به امور خیر و خداپسندانه توفیق بزرگی از سوی خداوند به بندگان خوب اوست که باید قدر این توجه و عنایت الهی را دانست.

در ادامه جلسه  علی اکبرلو مدیر داخلی بیمارستان امام خمینی (ره) ضمن بیان برخی از اقدامات و سوابق اهدایی خیرین شهرستان چایپاره به بخش بهداشت و درمان خاطرنشان کرد: یکی از اهداف تشکیل مجمع و شوراهای خیرین سلامت فراهم سازی زمینه مشارکت و همیاری بیش از پیش مردم و خیرین محترم جهت رفع نیازمندیهای عرصه سلامت در کشور و در سطح شهرستانهاست.

علی اکبرلو ادامه داد: امیدواریم با شروع طرح تحول نظام سلامت از یک سو و توجه و عنایت بیش از پیش خیرین عزیز به بخش سلامت از سویی دیگر، روز به روز شاهد توسعه این بخش مهم زندگی مردم خصوصاً در شهرستان چایپاره باشیم.

در ادامه ضمن قرائت آیین نامه و اساسنامه تشکیل شورای خیرین شهرستان توسط مدیر داخلی بیمارستان، اعضای شهرستانی شورا مشخص و صورتجلسه تشکیل شورای خیرین سلامت در شهرستان چایپاره به امضای حاضرین رسید.

 


تاریخ: ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ ۱۰:۱۲ | دفعات بازدید: ۵۹۸ بازدید