با حضور خیرین حوزه سلامت شهرستان اعضای هیات مدیره خیریه بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد مشخص شدند.

چهارشنبه 17 خرداد ماه با حضور مدیر شبکه،شورای خیرین سلامت و خیرین شهرستان و مسئولین و همکاران بخش های بیمارستان و بازنشستگان این شبکه در سالن اجلاس تالار وحدت شهرداری مهاباد نشست هم اندیشی تشکیل موسسه خیریه بیمارستانی برگزار شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد گفت: هدف از برگزاری این نشست ساماندهی کمک های مردمی  که خیرین از گوشه و کنار به صورت پراکنده به بیمارستان اهدا می کنند و اولویت بندی نیاز های بیمارستانی، ساماندهی بیماران و مراجعینی که دارای بضاعت و استطاعت مالی ضعیفی هستند می باشد .

وی افزود: حسن این موسسه آن است که در داخل خود بیمارستان فعالیت می کند و مشکلات بیمارستان و مردم برای این موسسه ملموس است و می تواند مشارکت خیلی خوبی را برای کمک داشته باشد.

دکتر مرزنگ گفت: با توجه به تاکید دکتر تقی زاده افشاری قائم مقام رئیس دانشگاه در امور مشارکت های مردمی انتخابات اعضای هیات موسس خیریه بیمارستانی در سالن اجلاس شهرداری مهاباد برگزار شد که تعداد 5 نفر به عنوان اعضای هیات مدیره، 2 نفر به عنوان عضو علی البدل و یک نفر به عنوان بازرس این موسسه انتخاب شدند.

وی خاطرنشان ساخت: موسسه خیریه بیمارستانی همسو با مجمع خیرین سلامت در یک مسیر گام برداشته و مجمع خیرین سلامت اهداف کلان حوزه سلامت و موسس خیریه بیمارستانی در راستای هدفمند کردن جلب مشارکت های مردمی را دنبال می کند.

شایان ذکر است در پایان این جلسه اعضای هیأت مدیره ، عضو علی البدل و بازرس این موسسه انتخاب شدند.

 


تاریخ: ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ ۱۳:۰۳ | دفعات بازدید: ۵۱۵ بازدید