سومین جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت در سال 95

سومین جلسه هیئت مدیره مجمع مجمع خیرین سلامت در دفتر معاونت  امور بهداشتی برگزار شد.

ابتدای جلسه با خیرمقدم آقای دکتر انتظارمهدی معاون امور بهداشتی آغاز گردید. پس از آن ریاست دانشگاه توضیحات مبسوطی در خصوص تفاهم نامه دانشگاه با وزارت بهداشت در خصوص ساخت مراکز سلامت جامعه و پایگاههای بهداشتی ارائه نمودند.

در ادامه آقای دکتر حمیصی مدیرعامل مجمع گزارشی از اقدامات صورت گرفته در راستای اجرایی شدن مصوبات جلسات گذشته و بالاخص شفاف سازی مسائل مالی مجمع و نتایج جلسه اعضای هیئت مدیره با مدیرکل امور مالیاتی استان در خصوص مشوقهای مالیاتی خیرین ارائه نموده و چارچوب موردنظر برای اجرای تفاهم نامه با وزارت بهداشت را توضیح نمودند.

در این جلسه آقای اصغرزاده ریاست شورای اسلامی استان نسبت به بهره برداری از زمین های با کاربری بهداشتی و درمانی در اختیار شهرداری و راه و شهرسازی توضیحاتی را ارائه نموده و در خصوص مصالحه با شهرداریهای هر شهر برای اختصاص زمینهای با کاربری بهداشتی برای مقاصد بهداشتی و درمانی اعلام آمادگی نمودند.

پس از آن آقای دکتر مرزنگ مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد توضیحاتی در خصوص اقدامات شبکه برای زمین های با کاربری بهداشتی و درمانی و ساماندهی املاک شبکه ارائه نموده و از زحمات شورای خیرین مهاباد برای پیگیری و آماده سازی مقدمات احداث بخش دیالیز قدردانی نمودند. همچنین آقای مهندس هدایت فر رئیس شورای خیرین سلامت مهاباد ، نحوه تشکیل این شورا را در مهاباد و اقدامات انجام گرفته از بدو تشکیل را توضیح نموده و آمادگی لازم را برای احداث بخش دیالیز با متراژ 1000 مترمربع را بعد از تایید نهایی نقشه های تهیه شده اعلام نمودند.

در ادامه آقای دکتر افشانی گزارشی از اقدامات اطلاع رسانی مجمع ( تهیه تیزر خیرین، تهیه فیلم داستانی کوتاه و ...) ارائه نمودند.

 


تاریخ: ۱۳۹۵/۰۷/۰۶ ۱۳:۰۷ | دفعات بازدید: ۶۷۳ بازدید