در اقدامی خداپسندانه خیر عرصه سلامت عمر ابراهیمی مبلغ 40 میلیون ریال را به بیمارستان امام خمینی(ره) مهاباد اهدا کرد.

دکتر مرزنگ مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهاباد با اعلام این خبر گفت: انسان های خیر که در عرصه سلامت فعالیت دارند از بازوان توانمند مدیران حوزه سلامت به حساب می آیند و اقدام خداپسندانه این عزیزان در این عرصه راهگشای مشکلات حوزه سلامت در شهرستان می باشد.

وی افزود:در همین راستا آقای عمر ابراهیمی خیر خیرخواه عرصه سلامت مبلغ 40 میلیون ریال به بیمارستان امام خمینی (ره) مهاباد اهدا نمود که مبلغ 25 میلیون ریال آن برای خرید یک دستگاه فتوتراپی در نوزادان و یک دستگاه ترازوی دیجیتال و  15 میلیون ریال نیز جهت خرید یک دستگاه کولر گازی برای بخش مراقبت های ویژه نوزادان NICU اهدا شده است.

دکتر مرزنگ خاطرنشان ساخت: این خیر سلامت در سال گذشته نیز مبلغ 210 میلیون ریال به منظور خرید یک دستگاه NCPAP تمام اتوماتیک برای بخش مراقبت های ویژه نوزادان اهدا کرده بود.

شبکه بهداشت و درمان مهاباد از این عمل خداپسندانه و خیرخواهانه شهروندان مهابادی که در عرصه ی سلامت با گشاده دستی و سخاوتمندی این مرکز را یاری و همیاری کرده نهایت تقدیر و تشکر خود را به عمل آورده و توفيق و سعادت روزافزون خیرین سلامت را از درگاه خداوند تبارك و تعالي مسئلت مي نمايد.

 


تاریخ: ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ ۰۹:۰۳ | دفعات بازدید: ۴۰۱ بازدید