نشست هیئت مدیره خیرین سلامت آذربایجان غربی 19آبان ماه در محل این مجمع در ارومیه برگزار شد.

نشست هیئت مدیره خیرین سلامت آذربایجان غربی با حضور دکتر جواد آقازاده رئیس دانشگاه ، دکتر علی تقی زاده افشاری رئیس هیئت مدیره،دکتر عبدالمجید حمیصی مدیرعامل و رسول اصغرزاده و سایر اعضا برگزار شد.

در ابتدای این جلسه آقای دکتر عبدالمجید حمیصی بعد از ارائه گزارشی از فعالیت های انجمن در طی مدت فعالیت آن گفت: با برقراری ارتباط مناسب اعضاء با هم و مذاکرات با اداره امور مالیاتی، سازمان های ذیربط و صداوسیما توانسته ایم در بخش تبلیغات محیطی و کمک از سازمان ها وضعیت مناسبی داشته باشیم.

وی افزود: هم اکنون هیئت مدیره ارومیه، مهاباد و بوکان انتخاب شده است و شهرستان های دیگر نیز بزودی انتخاب خواهند شد.

مدیرعامل خیرین سلامت آذربایجان غربی تصریح کرد: با برآورد 150میلیارد تومانی قرار است 131 مرکز خدمات جامع سلامت و پایگاه سلامت شهری با همکاری خیرین احداث شود ضمن اینکه هدف هیئت مدیره توجه ویژه به زیرساخت ها، شناسایی خیرین و برقراری ارتباط با آنهاست.

وی اضافه کرد: با همکاری شهرداری ارومیه و شورای شهر مشکل بعضی زمین هایی که قرار است در آن مراکز بهداشتی ساخته شود حل شده است.

آقای رسول اصغرزاده نماینده شورای شهر و عضو مجمع گفت: برای تقویت تبلیغات و معرفی مجمع باید بروشور و کتابچه کامل و جامع چاپ شود و در آن به تفصیل در مورد مجمع توضیح داد.

وی ادامه داد: شاید اکنون بدلیل شرایط خاص اقتصادی جامعه و بخصوص در شهر ارومیه تعداد خیرین اندک باشد ولی میتوان با برنامه ریزی مناسب و همچنین استفاده از قشر پزشکان و جامعه پزشکی از کمک های آنان نیز استفاده کرد.

آقای  هوشنگ عطاپور عضو مجمع گفت: با توجه به برگزاری هفته فرهنگی آذربایجان غربی در تهران، با همکاری شهرداری تهران در حال شناسایی آذربایجانی های تهران هستیم و میتوانیم از این ظرفیت و برگزاری نمایشگاه برای جذب کمک های خیرین استفاده کنیم.

وی افزود: همزمان با برگزاری هفته فرهنگی استان، میتوانیم مجمع خیرین کشور را هم به همکاری فرا بخوانیم.

وی ادامه داد: هم اکنون سازمان ها و تشکل های مردم نهاد زیادی در زمینه سلامت تشکیل شده اند و میتوانیم از ظرفیت موجود آنها به نحو شایسته ای استفاده کنیم. تعدادی از این سازمان ها خود دارای خیرین هستند و تعدادی آماده همکاری با سایر خیرین لذا این همکاری میتواند سبب بهبود وضعیت در زمینه بهداشت شود.

 


تاریخ: ۱۳۹۵/۰۸/۲۴ ۱۳:۰۸ | دفعات بازدید: ۵۲۵ بازدید