مهندس متاعی رئیس هیات مدیره مجمع خیرین سلامت آذربایجان غربی صبح پنجشنبه 12 دیماه 1398 در گفتگویی با خبرنگار وب دا آخرین وضعیت پروژه ساختمان خیر ساز یکصد تختخوابی دیالیز بیمارستان آیت الله طالقانی ارومیه را تشریح کرد .

-

وی گفت: این پروژه را از 10 مهر ماه شروع کردیم و بعد از انجام عملیات خاکبرداری ، بتن ریزی و دیوارهای حائل بتنی حدودا 10 روز هست که آرماتوربندی و قالب بندی سقف را شروع کرده ایم و اگر آب و هوای ارومیه مساعد باشد در 10 روز آینده سقف زیرزمین یعنی اولین طبقه را بتن ریزی خواهیم کرد و انشاالله قبل از موعد مقرر این پروژه را با کیفیت بالاتر آماده تحویل و تجهیز خواهیم کرد .

وی افزود: خیرین محترم اهالی ارومیه هیچ وقت ما را تنها نگذاشتند و همیشه یار و یاور ما بودند ما هم به پشتیبانی همشهریان عزیزمان این پروژه را شروع کرده ایم و انشاالله این پروژه بدون توقف ادامه خواهد یافت و به اتمام خواهد رسید.

مهندس متاعی در ادامه گفت: طرح اولیه ما برای 100 تختخواب و 3000 متر مربع هست و برای این ساختمان با تاسیسات مکانیکی و برقی حدودا 15 میلیارد تومان هزینه برآورد شده که از این مبلغ فعلا تا اینجا حدودا 850 میلیون تومان هزینه گردیده و از طریق خیرین گرامی نزدیک به 80 میلیون تومان به حساب مجمع اهدا شده است.


تاریخ: ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ ۱۱:۱۰ | دفعات بازدید: ۳۸۹ بازدید